Wizyta studyjna w Lanckoronie, 23-24 lipca 2011 r.

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować o realizacji kolejnego etapu projektu "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich".

W dniach 23 i 24 lipca odbyła się Wizyta studyjna w ramach projektu "Przedsiębiorczość społeczna na terenach wiejskich". Realizacja wizyty studyjnej miała posłużyć zainspirowaniu liderów społeczności lokalnych, będących członkami organizacji pozarządowych, w kierunku rozwijania ekonomii społecznej na terenie obszaru LGD "Brynica to nie granica".

W wizycie studyjnej wzięło udział 15 uczestników Inkubatora produktu lokalnego z następujących organizacji pozarządowych:
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Psarach (gmina Woźniki)
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Kamienicy Śląskiej (gmina Woźniki)
  • Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży "Uskrzydlamy" (gmina Ożarowice)
  • Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sołectwa Leśniaki (Gmina Siewierz)
  • Towarzystwo Społeczno – Kulturalne "NIWY" Brudzowice (Gmina Siewierz)

Poniżej znajduje się dokumentacja zdjęciowa z wizyty w Lanckoronie.

Podstrona współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.